Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 20.03.2010 06:26:49 

tribaldance

RELAXAČNÍ SEMINÁŘE - spojení tance a ručních prací

      Místo konání: Ateliér a taneční studio Jany Stiborik v Bošíně U kapličky. Bošín se nachází nedaleko Chocně. Do Chocně je velmi dobré vlakové spojení ze všech směrů, odtud vás do Bošína dopravíme autem.

    Program: Tanec a ruční práce

   Časový harmonogram i obsah tanečních bloků přizpůsobujeme přáním a potřebám tanečnic. Vyučujeme hlavně american tribal style, ale nebráníme se ani prvkům tribal fusion, gypsy dance apod. Obvykle první blok začíná v sobotu v 11 hod a poslední končí v neděli v 16 hod. Taneční studio je otevřeno i mezi jednotlivými tanečními bloky, takže máte možnost si samy opakovat nové prvky a kombinace pro lepší zapamatování, popřípadě si zaimprovizovat.

    Ručním pracem se lze také věnovat po celou dobu trvání semináře, časový harmonogram i náplň jsou opět přizpůsobeny přáním a potřebám každé účastnice. Věnujeme se ručnímu spřádání a česání vlny, filcování, háčkování, pletení, práci s korálky, případně výrobě doplňků z keramiky. Na každý seminář připravujeme překvapení v podobě nové textilní nebo výtvarné techniky.

   Kurzovné je 1000,- Kč. V ceně je tanec i výuka ručních prací.

    Pro zájemkyně je zajištěno ubytování a stravování v ceně 700,- Kč. Zahrnuje oběd, večeři, nocleh, snídani, oběd. Mezitím se taky mlsá, dá rozum. A bezkonkurenční ovocné a zeleninové saláty paní domu jsou už zavedenou tradicí. Čaj, káva dle libosti po celou dobu semináře.

    Přihlášky na vypsané semináře zasílejte včas na e-mail tribaldance.lidka@seznam.cz., počet míst je omezen. Děkujeme.          

           

 

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek