Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 20.03.2010 06:26:49 

tribaldance

 
    Vítám Vás na stránkách TRIBALDANCE. Najdete zde zmínky o akcích, které už proběhly, pozvánky na plánované akce, těšíme se na Vaše vzkazy a odpovíme na všechny vaše dotazy.
    Fotky z tanečních akcí a z dalších aktivit najdete na stránkách Jany Stiborik www.ate-s.websnadno.cz a na dalších spřátelených webech, příkladně www.allimah.cz 

 

  Nové taneční studio v Bošíně

     Po dubnovém gothic festivalu v Chrudimi proběhla "kolaudace" naší nové tančírny v Bošíně u Chocně. Po skončení pravidelných pondělních kurzů v Chocni jsme se přesunuly sem a přes léto jsme se tu scházely každé pondělí.

 http://www.allimah.cz/fotogalerie-gothicfest

 

    První víkendový seminář srpen 2008

    Koncem srpna se v Bošíně konal první víkendový seminář, který dostal pracovní název VLNĚNÍ, protože náplní nebylo jen tančení, ale i ruční práce, zejména zpracovávání surové ovčí vlny, takže se "vlnilo" na všech frontách. Pro velký úspěch jsme se rohodly uspořádat v říjnu dva podobné semináře.

  http://www.allimah.cz/fotogalerie-tribal-vikend-v-bosine

 

    Výstava v Moravské Třebové

      V září proběhla výstava obrazů Jany Stiborik a Gabriely Kožantové ve spojení s Lidčinými tribal kostýmy a keramikou. Na vernisáži, která se konala 18. září byla i taneční ukázka tribal stylu.

 

      Seminář říjen 2008

      Říjnový víkendový seminář pro pokročilé se vydařil, kromě tance jsme se tentokrát pustili do výroby květin z kukuřičného šustí. Opět pro velký úspěch plánujeme další víkendovku na prosinec

  http://www.allimah.cz/fotogalerie-tribal-bosin-ii-

 

    Seminář prosinec 2008

    Mikulášskou víkendovku jsme si užily. Tančilo se jak o život, ruční práce šly tentokrát trochu stranou, vyjma háčkování. Připravily jsme malování vánočních perníčků a výrobu ozdob z ořechových skořápek, ale pilování tanečních prvků a kombinací a háčkované modely měly přednost.

  http://www.allimah.cz/fotogalerie-bosin-prosinec-2008 

 

    Seminář březen 2009

      Březnový seminář proběhl ve velmi svižném tempu. V tančírně nebylo ještě nejtepleji, neboť jaro na sebe letos nechává trochu čekat, musely jsme se hodně zahřívat pohybem. Zatančily jsme si kombinace, které už dobře známe a naučily jsme se několik nových na krásnou skladbu Opa Cupa. Tempo jsme málem nezvolnily ani v dílnách. Kromě vřetánek jsme roztočily i kolovrátek. Překvapením byla stará zapjastková technika tkaní.

 

 Fotky ze všech akcí najdete také tady:

 http://www.ate-st.websnadno.cz/Atelier_S___AKCE.html

 

  Seminář květen 2008

    Počasí bylo tentokrát zářivé, protože po zimě přišlo rovnou léto. Rozpálené cikánským tancem jsme z tančírny skákaly rovnou do jezírka a osvěžovaly se Janinými báječnými ovocnými saláty. Na sluníčku se dobře sušily naše barvířské pokusy, duhové girlandy z ovčího rouna obsadily všecky šňůry na prádlo. Kolovrátek zase vesele zpíval. Slíbené destičkové tkaní a cikánské tkanice byly zajímavým zpestřením.

 

   

TOPlist
 Návštěvnost:   |  Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek